WIRTUALNE SPACERY

Zaprezentuj swoją firmę

w 360 stopniach

Wirtualne panoramy są idealnym sposobem prezentacji dowolnych przestrzeni:
bez względu na rodzaj otoczenia czy wielkość prezentowanego pomieszczenia.
W odróżnieniu od tradycyjnej fotografii na sferycznym zdjęciu panoramicznym zmieści się wszystko. Dzięki możliwościom interakcyjnym to użytkownik decyduje jednak co, kiedy i jak ogląda. Umożliwia to niesamowitą możliwość innowacyjnej prezentacji pokoju hotelowego, restauracji, muzeum czy instytucji publicznych.

Google jest kolejną platformą, która rozszerza możliwości swojego produktu Google Street View o przedstawienie wnętrza budynku. Dzięki temu goście mogą zobaczyć jak wygląda wystrój i klimat restauracji. Firmy, które zaprezentują swój obiekt w 360 stopniach mogą liczyć na większą widoczność przy wyszukiwaniu w Google oraz lepsze pozycjonowanie na Mapach Google.

Dlaczego twój obiekt potrzebuje wirtualnego spaceru Google?

buduje zaufanie klienta

wzmacnia kontakt z klientem

pozwala przedstawić obiekt w innowacyjny, zapamiętywalny sposób

wzmacnia widoczność w Internecie

pozwala na swobodne poznanie miejsca i podjęcie decyzji

Przykład spersonalizowanego spaceru po nieruchomości

Taka forma spaceru pozwala na dodatkowe oznaczenie punktów charakterystycznych i opisanie ich za pomocą dodatkowego tekstu i obrazu. Przykładowo oznaczając obraz na ścianie, można go opisać i dodać skan tego obrazu. W przykładowym spacerze tak oznaczone są: telewizor, świeczki, filiżanki, płyta indukcyjna oraz ogólne informacje o mieszkaniu. Dodatkowo możliwe jest dodanie interaktywnego menu.

Taką prezentację można umieścić na stronie internetowej.

Przykłady spaceru w Google Street View

Spacer Google Street View otwiera duże możliwości do promocji obiektu w najpopularniejszej wyszukiwarce na świecie. 91% osób poszukujących obiektu używa Google Maps. Spacer widoczny jest na mapach, ale także w wynikach wyszukiwania w wizytówce danego miejsca.

Taką prezentację także można umieścić na stronie internetowej.

Ostatnie realizacje

Skontaktuj się ze mną: +48 661 256 472

 

© 2019-2020 Platinum Media Krystian Pilawa

  • Szary LinkedIn Icon
  • Facebook
  • Instagram