top of page
360logo.jpg

WIRTUALNE SPACERY

Zaprezentuj swoją firmę

w 360 stopniach

Wirtualne panoramy są idealnym sposobem prezentacji dowolnych przestrzeni:
bez względu na rodzaj otoczenia czy wielkość prezentowanego pomieszczenia.
W odróżnieniu od tradycyjnej fotografii na sferycznym zdjęciu panoramicznym zmieści się wszystko. Dzięki możliwościom interakcyjnym to użytkownik decyduje jednak co, kiedy i jak ogląda. Umożliwia to niesamowitą możliwość innowacyjnej prezentacji pokoju hotelowego, restauracji, muzeum czy instytucji publicznych.

Google jest kolejną platformą, która rozszerza możliwości swojego produktu Google Street View o przedstawienie wnętrza budynku. Dzięki temu goście mogą zobaczyć jak wygląda wystrój i klimat restauracji. Firmy, które zaprezentują swój obiekt w 360 stopniach mogą liczyć na większą widoczność przy wyszukiwaniu w Google oraz lepsze pozycjonowanie na Mapach Google.

Dlaczego twój obiekt potrzebuje wirtualnego spaceru Google?

buduje zaufanie klienta

wzmacnia kontakt z klientem

pozwala przedstawić obiekt w innowacyjny, zapamiętywalny sposób

wzmacnia widoczność w Internecie

pozwala na swobodne poznanie miejsca i podjęcie decyzji

Skontaktuj się ze mną: +48 661 256 472

Pozwala przedstawić obiekt w innowacyjny, zapamiętywalny sposób

Czy poprawny opis danej instytucji wystarcza w dzisiejszych czasach?
Czy może codziennie przeglądane zdjęcia nie są już nudne?
Użytkownik który zostanie zaskoczony ciekawą formą prezentacji jest bardziej zainteresowany, zaangażowany a co najważniejsze zapamiętuje przekaz i chętniej korzysta z oferty.

Buduje zaufanie klienta

Wyszukiwarka Google jest najpopularniejszą wyszukiwarką z której korzysta miliony ludzi każdego dnia. Jeżeli szukamy informacji o firmie najczęściej właśnie jej używamy. 

Wzmacnia widoczność w Internecie

Google Street View wzmacnia możliwości wyszukiwarki Google. Wirtualny spacer pojawia się od razu przy wyświetlanej wizytówce firmy. Dodatkowo tak przygotowana prezentacja obiektu wspomaga pozycjonowanie w wyszukiwarce oraz dostaje priorytet w wynikach.

Z badań wynika że wirtualny spacer pomaga podwoić zainteresowanie biznesem w wyszukiwaniach.

Pozwala na swobodne poznanie miejsca i podjęcie decyzji

Jeżeli poszukujemy ciekawego miejsca na kolację czy hotelu na wypoczynek najczęściej patrzymy na opinie i oczywiście na zdjęcia. Jeżeli mamy możliwość obejrzeć miejsce dookoła daje to większa pewność jak dokładnie wygląda dany obiekt
i że nie jesteśmy oszukiwani nieprawdziwymi zdjęciami. 

Przykład spersonalizowanego spaceru po nieruchomości

Taka forma spaceru pozwala na dodatkowe oznaczenie punktów charakterystycznych i opisanie ich za pomocą dodatkowego tekstu i obrazu. Przykładowo oznaczając obraz na ścianie, można go opisać i dodać skan tego obrazu. W przykładowym spacerze tak oznaczone są: telewizor, świeczki, filiżanki, płyta indukcyjna oraz ogólne informacje o mieszkaniu. Dodatkowo możliwe jest dodanie interaktywnego menu.

Taką prezentację można umieścić na stronie internetowej.

Przykłady spaceru w Google Street View

Spacer Google Street View otwiera duże możliwości do promocji obiektu w najpopularniejszej wyszukiwarce na świecie. 91% osób poszukujących obiektu używa Google Maps. Spacer widoczny jest na mapach, ale także w wynikach wyszukiwania w wizytówce danego miejsca.

Taką prezentację także można umieścić na stronie internetowej.

Ostatnie realizacje

Ostatnie realizacje
bottom of page