top of page
360logo.jpg

Wirtualne panoramy są idealnym sposobem prezentacji dowolnych przestrzeni: bez względu na rodzaj otoczenia czy wielkość prezentowanego pomieszczenia.
W odróżnieniu od tradycyjnej fotografii na sferycznym zdjęciu panoramicznym zmieści się wszystko. Dzięki możliwościom interakcyjnym to użytkownik decyduje jednak co, kiedy i jak ogląda. Umożliwia to niesamowitą możliwość innowacyjnej prezentacji pokoju hotelowego, restauracji, muzeum czy instytucji publicznych.

Zaprezentuj swoją firmę

w 360 stopniach

Tak zwane panoramy 360 dają wrażenie swobodnego rozglądania się wokół i umożliwiają dokładne obejrzenie pomieszczenia lub obiektu.

Potencjał wirtualnych spacerów

Fotografia obejmująca cały otaczający widok wokół aparatu to obrót o 360 stopni w poziomie i 180 stopni w pionie.

Nie jest ona ograniczona kadrem, a zamieszczona w sieci umożliwia rozglądanie się we wszystkich kierunkach w danym miejscy oraz przybliżanie szczegółów.

To dobre rozwiązanie między innymi dla lokali usługowych, restauracji, hoteli, apartamentów czy biur obsługi klienta.

Może to być główny element decydujący dla osób lubiących wcześniej zobaczyć miejsce, do którego się wybierają.

Warto zainwestować w wirtualny spacer, ponieważ funkcjonuje on jako:

  • profesjonalna alternatywa dla galerii zdjęć – tradycyjne foldery ze zdjęciami z powodzeniem zostaną zastąpione zdjęciami 360 stopni,

  • narzędzie oszczędzające czas – między innymi przy sprzedaży i wynajmie mieszkań, kiedy zainteresowany może wstępnie ocenić online, czy dany lokal mu odpowiada

  • urozmaicenie strony www – strona staje się bardziej wartościowa w oczach odwiedzających, wzrasta też prestiż firmy,

  • dobra forma reklamy – zaciekawienie potencjalnych klientów to krótsza droga, aby wzbudzić ich zainteresowanie ofertą i zachęcić do skorzystania z usług,

  • nowatorskie zdjęcia możliwe do wykorzystania na mediach społecznościowych.

Dobrze wykonany wirtualny spacer w postaci idealnie złożonych zdjęć panoramicznych to sztuka, w której warto szukać prawdziwych fachowców. Tylko dzięki odpowiedniemu opracowaniu technicznemu zdjęć sferycznych całość zainteresuje odbiorców, a pieniądze Twojej firmy będą dobrze zainwestowane.

Zdjęcia 360° w wirtualnych spacerach godnych uwagi

Wybierając wirtualny spacer jako formę budowania wizerunku firmy w Internecie pokazujesz swoje otwarcie na nowoczesność.

Jakie to ma znaczenie marketingowe i dlaczego tak mnie pochłonęło? Panoramy 360 to format, który sprawia że użytkownik przeglądający nasze zdjęcie na Facebooku dłużej zatrzymuje się na wpisie ponieważ chce “obrócić” panoramę i zobaczyć wszystko. Przesuwając palcem lub obracając telefon wokół siebie wchodzi w interakcje z postem, a co za tym idzie algorytm zakłada, że treść jest dla odbiorcy bardziej interesująca. Właśnie na tym zależy każdemu twórcy, prawda?

Takie posty sprawiają, że Twój profil zyskuje większy zasięg i najprawdopodobniej zdobędzie kilku nowych fanów, którzy jeszcze nie doświadczyli efektu 360 przeglądając swoją tablicę. W końcu każdy z nas lubi nowinki 🙂 Dlaczego zasięgi rosną? Dlatego, że Facebook uwielbia angażowanie użytkownika i wchodzenie w interakcje. Użytkownicy chętniej udostępniają takie zdjęcia. Sprawdź sam!

Pewnie chcielibyście wiedzieć, co szykujemy w związku z panoramami 360? Myślę, że mogę już się z Wami podzielić tą informacją. Rozważając zalety przemieszczania się na mapie Street View i przeglądając różne miejsca, w tym również spacery 360 po firmach, wpadłem na pomysł stworzenia projektu RDB360 oparty na zdjęciach z drona. Wraz z Norbertem Kornilukiem chcemy zapewnić wszystkim internautom niesamowite doznania poprzez latanie razem z nami i podziwianie pięknych panoram miast i nie tylko. Od roku wykonujemy zdjęcia 360 niemalże w każdym miejscu, w którym latamy dronami.. A jak wiecie, jest ich sporo 🙂 Jesteśmy w trakcie przygotowania mapy 360, po której będzie mógł się poruszać każdy użytkownik internetu. Wystarczy dowolne urządzenie z dostępem do przeglądarki. Jako przedsmak wrzucam dostęp do jednego z pierwszych narzędzi, które testowaliśmy w trakcie szukania najlepszego rozwiązania dla projektu RDB360.

bottom of page